//Variable name updated ?> Wesele w stylu Glamour w Pałacu Goetz

O nas


Wesele w Pałacu to blog dotyczący zabytkowych miejsc w Polsce, w których można zorganizować ślub i wesele. Pomysł zrodził się po moim weselu w Pałacu Żeleńskich pod Krakowem. Podsycany był tak naprawdę już lata wcześniej kiedy rodzice zabierali mnie na wycieczki po pięknych pałacach i zamkach w Polsce. Początkowo piękno zabytkowej architektury było dla mnie wręcz utrapieniem. Zamiast bawić się z innymi, zwiedzaliśmy z rodzicami najpiękniejsze pałace i zamki w kraju. Z wiekiem przerodziło się to w wielkie zamiłowanie!

 

Do zamiłowania zamkami i pałacami w Polsce doszła nowa fascynacja: śluby i wesela. Stało się to kiedy przyszedł czas na organizację mojego ślubu. Początkowo miał być to wzorowo hipsterski ślub w stodole. Potem idea przerodziła się w ślub w plenerze z weselem w stodole. Skończyło się jednak na ślubie w kościele św. Anny w Krakowie i weselu w Pałacu Żeleńskich. Stara miłość nie rdzewieje jak to mówią.

 

Moja nowa fascynacja ślubami zainspirowana została tak naprawdę potrzebą. Takie DIY wedding w Polsce. Jednak codzienne obowiązki i pewnie tak naprawdę brak odwagi nie pozwoliły mi rozwijać  pasji do organizowania ślubów w Polsce. Czas leciał nieubłaganie. W końcu zrodził się pomysł stworzenia ślubnego bloga o nazwie wesele w zamku. W praniu wyszło, że w Polsce wesela odbywają się jednak najczęściej w pałacach, więc taką nazwę ostatecznie otrzymał ten blog.

 

Trochę trudno jest wybiegać w przyszłość ale plan jest traki żeby na spokojnie i bez ciśnienia zamieszczać tutaj różne zdjęcia i filmy ze ślubów w pałacach i zamkach w Polsce. Na blogu wesele w pałacu znajdziecie też pomysły aranżacyjne, ślubne dekoracje, piękne plenerowe ołtarze w ogrodach zamkowych i inne. A przynajmniej mam taką nadzieję.

 

Chcę powolutku tworzyć taką fajną kolekcję zbiorów przepięknych miejsc dzięki czemu przyszłe Panny Młode, a może nawet wedding plannerzy zainspirują się wyselekcjonowanymi ślubnymi publikacjami. Dzięki uprzejmości par, filmowców i fotografów ślubnych będą tu publikowane piękne teledyski ślubne i urzekające mnie zdjęcia ślubne. Jeśli chcielibyście się podzielić z nami Waszymi ślubnymi materiałami foto video z wesela w Pałacu to piszcie do nas śmiało. Z wielką przyjemnością obejrzymy Wasze zdjęcia i filmy , a wybrane materiały opublikujemy u nas na blogu.

 

Ps. Pamiętajcie proszę, ze wysyłając do mnie materiały, musicie być ich właścicielami. Jeśli jesteś fotografem ślubnym lub robisz teledyski ślubne to pamiętaj ,ze wysyłając do mnie takie materiały potwierdzasz, że masz prawa do ich publikacji na  blogu wesele w pałacu. Opublikuję te najbardziej wpisujące się w moją  wizję wesela w pałacu.

 

Instagram

Śledź nasz instagram