Plenerowy ślub w zamku Gniew

Ślub w plenerze Zamku Gniew z weselem na dziedzińcu


Teledysk ślubny z tego humanistycznego ślubu plenerowego w Zamku Gniew to przykład elegancji, wyczucia smaku, pieczołowitości w dbaniu o detale. Międzynarodowa para i goście z ponad 20 krajów. Ona z Hong Kongu, on z Państwa Lichtenstein.

Nie często plenerowy ślub odbywa się na skarpie zamku z widokiem na wijąca się rzekę. Nie często humanistyczne ceremonie są tak profesjonalnie prowadzone. Nie często zdarza się takie ułożenie krzesełek na ceremonii. Nie często zdarza się tak wzniosła przysięga, z której bije wręcz chęć troski i miłości.

 

Po orientalnej tradycji picia herbaty nastał moment, w którym ojciec panny Młodej prowadzi swoją córkę do ołtarza. W tle średniowieczny zamek Gniew z czterema wieżami. Taki klasyczny przykład wielkiego zamku robiącego wrażenie chyba na każdym kto go zobaczył. U jego podnóża ślub plenerowy na skarpie. Marzenie wielu dziewczynek, a później Panien Młodych. W tym przypadku się ziściło! Podczas ślubu w ogrodzie dawał o sobie znać wzmagający się wiatr. Zwiastował on burzę, jednak nie przeszkodził przebiegowi tej cudownej ceremonii ślubnej w malowniczym otoczeniu z rzeką i zamkiem na horyzoncie.

 

Warto jeszcze dodać, ze samo wesele odbywało się na dziedzińcu zamku Gniew co na warunki polskie jest rzadkością. Szczególną uwagę zwracały wspaniałe dekoracje weselne stołów. Przewodnim motywem kolorystycznym był fiolet, biel i złoto, które wspaniale kontrastowały z ceglanymi ścianami zabytkowego dziedzińcu zamku Gniew. Co więcej sam zamek Gniew oferuje wielką bazę noclegową dla gości weselnych stając się bardzo konkurencyjną propozycją na mapie najlepszych zamkowych obiektów weselnych w Polsce.

 

Dużo by pisać o tym nietypowym ślubie plenerowym dlatego zachęcam do obejrzenia tego cudownego teledysku ślubnego z weselem w Zamku Gniew.

 

Autorami eleganckiego teledysku są artystyczni filmowcy ślubni z Marry Me Studio

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie ze ślubów w plenerze

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram