Eleganckie wesele w Belvedere Warszawa z urokliwym ślubem plenerowym w Łazienkach Królewskich


Z ogromną radością dzielimy się z Państwem kolejnym eleganckim ślubnym reportażem fotograficznym, który udostępnił nam fotograf Jakub Wójtowicz.

 

Najpiękniejsze miejsca w Warszawie na ślub to taki podtytuł do zdjęć Kuby. Trudno inaczej nazwać to co zobaczyliśmy na ślubnych fotografiach pary, którą miał przyjemność fotografować. Przygotowania w hotelu …. w Warszawie, plenerowy ślub humanistyczny w centrum  Warszawy i stylowe wesele w Belvedere, oczywiście w  Warszawie.

 

 

Wszystkie te miejsca to najwyższa półka elegancji i luksusu stolicy naszego kraju. Tak więc ten reportaż to solidna pozycja w naszej kolekcji najpiękniejszych ślubów i wesel w pałacach i zamkach w Polsce.

 

Jak widać dzień ślubu był deszczowy jednak nie przeszkodziło to w żaden sposób plenerowej ceremonii, która prezentuje się niebywale klimatycznie. Można by nawet dodać, ze pochmurność tego dnia dodaje swoistej magii aurze dnia co uwydatnia elegancję pary i dnia ich ślubu.

 

Po magicznej ceremonii ślubnej w Łazienkach Królewskich, która prosi się o stwierdzenie: „jak nie w Polsce” wszyscy zebrani udali się do luksusowego obiektu weselnego jakim jest oranżeria Belvedere. To tutaj dopełniło się marzenie o cudownym weselu w Warszawie.

 

Była muzyka na żywo, były oficjalne toasty, były wzruszające przemówienia, były tradycyjne okrzyki, był elektryzujący pierwszy taniec, była wspaniała zabawa. Tak można opisać to eleganckie wesele w Belvedere w Warszawie z nietypowym ślubem w plenerze w Łazienkach Królewskich. Kubo Wójtowiczu – ale miałeś szczęście !

 

To chyba Twoje najlepsze zdjęcia ślubne z wesela w Warszawie?!

 

Coś pięknego!

@Wójtowicz Foto - fotograf ślubny

Jakub Wójtowicz, bo tak nazywa się założyciel Wójtowicz Foto to z pewnością nietypowy fotograf na mapie najlepszych ślubnych fotografów w Gdańsku. Cichy, skromny, ze wspaniałym wyczuciem do wychwytywania naturalnych emocji w bardzo dyskretny sposób. Pewnie dlatego jego ślubne reportaże to głównie wesela w pałacach i plenerowe śluby w zamkach. Nie wiedząc, że jest dyskretnym fotografem ślubnym z Pomorza opisalibyśmy go pewnie jako Fotograf ślubny Warszawa Pałace.

Inne filmy i fotografie z wesel w pałacach

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram