Piękne zdjęcia z malowniczego ślubu w plenerze z weselem w Pałacu Wojanów


Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu plenerowy ślub humanistyczny z Pałacu Wojanów, którym podzieliła się z nami fotograf ślubny Iryna Mandryka. Kiedy myślimy o zamku z bajki albo bajowym pałacu to chyba większości z nas nawet nieświadomie wyobraża sobie bryłę właśnie pałacu Wojanów.

 

Ma on tak charakterystyczną bryłę, która jest personifikacją zamków wszystkich bajkowych księżniczek. Nie powinno więc dziwić dlaczego wesele w Pałacu Wojanów jest marzeniem wielu Panien Młodych.

 

 

 

Z praktycznych kwestii jak chodzi o organizację wesela w pałacu warto zwrócić uwagę na fakt, ze ten wyjątkowo malowniczo położony pałac oferuje ponad 150 miejsc noclegowych. Taki argument jest dla wielu par młodych decydującym, ponieważ umożliwia zakwaterowanie wszystkich gości weselnych w jednym miejscu. Wesele w Pałacu Wojanów to także możliwość wykonania pięknych ślubnych zdjęć w plenerze jeszcze w dniu ślubu co z pewnością jest dużą wygodą dla wielu par ale i fotografów ślubnych, którzy nieraz specjalnie przyjeżdża właśnie tutaj na sesje zdjęciowe ze swoimi parami.

 

Reportaż ślubny, który dostaliśmy od Iryny bardzo fajnie uchwycił elegancję tego obiektu weselnego, co dodatkowo podkreśla przepiękny ślub humanistyczny w plenerze z pałacem w tle, który robi wspaniałe wrażenie. Pałac Wojanów to olbrzymia posiadłość z gigantycznym parkiem, pięknym stawem, urokliwymi alejkami, fontanną i cudownym widokiem. Nie zapominajmy ze przygotowania par odbywają się w komnatach pałacu, a samo wesele ma miejsce w pięknej Sali pałacowej.

 

Istnieje także możliwość zorganizowania wesela w namiocie na terenie pałacu, także pod każdym względem Pałac Wojanów ma coś do zaoferowania.

@Iryna Mandryka - fotograf ślubny

Iryna Mandryka to Pani fotograf ślubny, która fotografuje piękne wesela nie tylko w całej Polsce ale coraz częściej zwiedza różne zakątki na całym świecie. Na pewno pomagają jej w tym języki, których zna aż ... 7! Taki fotograf porozumie się z każdym... kamerzystą ;) nawet na ślubie elopment na wyspie. Iryna lubi ciepły klimat zdjęć dlatego jest też cenionym fotografem sesji rodzinnych. Wspaniale zauważa ciepłe emocje. Z tego co wiemy najchętniej jest wybierana jako fotograf śluby w Paryżu, Berlinie i Poznaniu, w którym można ją spotkać na codzień.

Inne filmy i fotografie z wesel w pałacach

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram