Plenerowy ślub w Pałacu Staniszów z weselem filmowane kamerą super8


Ten międzynarodowy ślub w plenerze został zorganizowany na terenie starego, klimatycznego Pałacu Staniszów pod Wrocławiem. Cała plenerowa ceremonia ślubna utrzymana była w rodzinnym klimacie.

 

 

 

Celebrantem był przyjaciel Pana Młodego. Po przywitaniu zgromadzonych gości i rodziny rozpoczęła się ceremonia ślubna. Na długo w pamięci pozostaną z pewnością zabawne czytania na głosy fragmentów z Kubusia Puchatka. Głosów użyczyli nastoletni kuzyni ze swoim tatą w roli narratora.

 

Goście głównie z Wielkiej Brytanii stanowili bardzo emocjonalną widownię tego wzruszającego ale i zabawne ślubu w ogrodzie pałacu Staniszów. Sama przysięga była już w pełnym skupieniu i emanującym uczuciu miłości. Druhny ubrane w takie same suknie specjalnie uszyte na okazję ślubu prezentowały się bajecznie. Świadkowie Pana Młodego ubrani byli w czarne garnitury z muszkami i czarne buty nadając elegancji temu wspaniałemu ślubowi. Co ciekawe w wolnej chwili można było pograć w grę krokiet.

 

Po przysiędze małżeńskiej i wymianie obrączek para uroczyście przeszła wzdłuż gości obsypujących ich płatkami róż. Następnie wszyscy udali się do wnętrz Pałacu Staniszów na uroczysty obiad. W przerwach między posiłkami odbywały się uroczyste przemówienia. Trzeba przyznać, że wszyscy wygłaszający swoje przemówienia przygotowali się do nich wzorowo. Była masa śmiechu ale i łzy wzruszenia. To były zdecydowanie najlepsze przemówienia weselne.

 

W sali weselnej pałacu Staniszów uwagę zwróciły ogromne świeczniki z palącymi się świecami. Towarzyszyły one podczas wieczornej części przemówień, a ciepło i zapach topionego wosku przenosiły weselników do innej epoki. Wieczorem wszyscy przenieśli się do sali pałacowej, w której grał nietypowy zespół weselny zabawiając wszystkich wspaniałą muzyką na żywo aż do samego rana. To był magiczny ślub w plenerze w Pałacu Staniszów, który dołącza do kolekcji najpiękniejszych ślubów plenerowych w Polsce w mojej ocenie.

 

A to wszystko możecie obejrzeć w bardzo wyjątkowym filmie ślubnym autorstwa Marry Me Studio.

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie ze ślubów w plenerze

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram