Kolorowy ślub humanistyczny nad jeziorem inspirowany filmami Pedro Almodovar


Jeśli szukasz bardzo kolorowych dekoracji weselnych jako inspiracji do wystroju swojego wesela to jest to dobry trop! Szalone wielobarwne dekoracje kwiatowe wykonane przez najlepszych dekoratorów ślubnych w Polsce, które zostały zainspirowane motywem filmów Pedro Almodovar.

 

 

 

 

Nie jest to typowy teledysk ślubny ale krótki film ukazujący ideę wedding planner’a i najlepszego dekoratora ślubnego, którzy mając totalnie wolną rękę stworzyli coś niesamowitego. W ruch poszedł ogrom kolorowych kwiatów począwszy od poszetki Pana Młodego i bukietu Panny Młodej, poprzez dekoracje kwiatowe altany, przy której odbyła się ta humanistyczna ceremonia plenerowa a skończywszy na wielobarwnych dekoracjach kwiatowych stołów na Sali weselnej obiektu Leśny Dwór.

 

Obiekt weselny Leśny Dwór to odrestaurowany obiekt z wielką bazą noclegową. Ten zabytkowy dwór usytuowany jest nad ogromnym jeziorem, a miejsce plenerowych ceremonii mieści się w ogrodzie z wspaniałymi drzewami, dzięki czemu wymawiający przysięgi jak i goście weselni mogą się rozkoszować promieniami słońca ale i cieniem koron starych drzew otaczających Leśny Dwór. Prezentowany klip ślubny pokazuje usytuowanie tego nietypowego obiektu weselnego. Pokazuje on też piękno kolorowych dekoracji kwiatowych, które tego dnia zaskoczyły chyba nawet parę młodą, która decydując się na wedding planner’a pozostawiła mu zielone światło jak chodzi o koncepcję przewodnią dnia ślubu czy kolor przewodni dekoracji. No właśnie, przy tak kolorowych dekoracjach weselnych ciężko określić, która barwa jest motywem przewodnim. Z pewnością kluczową rolę odgrywa tutaj fiolet ale jest też dużo czerwieni i pomarańczu. Te trzy kolory stanowiły główną bazę kolorystyczną dekoracji ślubnych w tym i cudownej altany ogrodowej ale i nawet samego dywanu, który nie zanudził bielą ale promieniał właśnie fioletem i czerwienią. Biel krzesełek pięknie podkreślała te pozytywną energię bijącą z kolorystyki w stylu filmów Pedro Almodovara. Ten krótki i bardzo dynamiczny teledysk to realizacja Marry Me Studio, czyli naszym zdaniem najlepszej ekipy filmowców ślubnych w Polsce, którzy w ciekawy sposób pokazali pracę młodej lecz bardzo charyzmatycznej i rozpoznawanej w Polsce wedding planner’ki oraz najlepszej scenografki dekoracji ślubnych w Polsce. Klip subtelnie pokazuje nie tylko sam Leśny Dwór, ogród nad jeziorem gdzie odbyło się ta humanistyczna ceremonia plenerowa ale też i autorki projektu, które opowiadają o tym jak powstał.

 

Dynamiki nadaje też narastająca muzyka, wraz z którą pojawiają się dynamiczne ujęcia z dnia ślubu pary szczęśliwców, dla których to wszystko zostało stworzone. Co prawda nie jest to typowy teledysk ślubny ale forma tego klipu weselnego ukazującego pracę wedding plannera i dekoratorów bardzo wciąga.

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie ze ślubów w plenerze

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram