Ślub w plenerze Zamku Topacz z dekoracjami weselnymi w stylu retro


Miejsce na cudowny plenerowy ślub we Wrocławiu z zapleczem noclegowym – tak mógłby brzmieć opis w krzyżówce o tematyce ceremonii w plenerze. Odpowiedzią byłoby wówczas: Zamek Topacz.

 

 

 

 

Tak to właśnie na terenie Zamku Topacz odbył się ten cywilny ślub w plenerze międzynarodowej pary. Co prawda prezentowany teledysk jest tylko minutowym skrótem to widać jak ważną rolę przyłożony do detali ślubnych.

 

Warto wspomnieć, że to dystyngowane wesele w stylu retro było organizowane przy udziale najlepszych wedding plannerów z Wrocławia. Osobiście dodam, że urzekły mnie te cudowne dekoracje z piórami na stołach weselnych.

 

Panna Młoda ubrana była w suknię ślubną w stylu retro, a czarno białe ujęcia w filmie potęgują spójność tego weselnego klimatu vintage. Ślub odbył się w ogrodzie Zamku Topacz w miejsc ustronnym. Dzięki temu para młoda i zgromadzenia goście z różnych zakątków świata mogli cieszyć się prywatnością. Jest to ważny czynnik kiedy decydujesz się na ślub w plenerze. Nie wszystkie obiekty oferują taką prywatność podczas cywilnego ślubu w plenerze. Szczególnie kiedy organizowany jest w obiekcie weselnym w tak dużym mieście jak Wrocław.

 

Pan Młody wraz ze świadkiem witali przybywających gości. Piękna muzyka ze skrzypiec umilała czas oczekiwania na przyjście Panny Młodej. Najpierw na białym dywanie pojawiły się druhny. Na końcu pojawiła się Panna Młoda z kremowym bukietem. Tak właśnie rozpoczęła się ta cywilna ceremonia  ślubna w plenerze Zamku Topacz.

 

Było przepięknie ale o tym przekonajcie się już sami.

Przed Wami krótka zapowiedź teledysku ślubnego z cywilnego ślubu w Zamku Topacz.

 

Autorami są „pałacowi” filmowcy ślubni z Marry Me Studio.

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie ze ślubów w plenerze

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram