Wesele w stylu Glamour w Pałacu Goetz Wesele w pałacu Goetz

Klimatyczny teledysk ślubny z wesela w Pałacu Goetz w stylu Glamour


Planujesz eleganckie wesele w pałacu w małopolsce ? Śmiem twierdzić, że Pałac Goetz to prawdopodobnie najlepsze miejsce na organizację wesela w Pałacu w tym regionie. Co ciekawe możliwy jest tu nie tylko  plenerowy ślub w ogrodzie pałacu ale ślub w kaplicy pałacu także. Pałac Goetz jest swoistą perłą na mapie najpiękniejszych sal weselnych w Polsce. Zobaczycie to w tym elektryzującym teledysku ślubnym kamerzystów z Marry Me Studio.

 

 

 

 

A jak już mowa o najlepszych filmowcach ślubnych w Polsce to nie mogę się doczekać publikacji teledysków innych zwycięzców konkursu Weva. Teledysk wybitnie ukazuje charakter pary rozpoczynając od oryginalnego klimatu przygotowań odbywających się częściowo w pałacowej bibliotece,  a częściowo w pokojach pałacu Goetz. Widzimy tu tez bardzo stylowe detale, których zwieńczeniem jest co prawda zagadkowo wisząca z żyrandola biblioteki jednak wspaniała suknia ślubna Panny Młodej !!! Podobno przez ilość cekinów sprawiała, ze waga sukni przekraczała 5 kg !

 

Wracając jednak do wnętrz tego pofabrykanckiego pałacu usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie browaru Okocim w Brzesku – tak, tak można szybko skoczyć na piwko naprzeciwko J to największe wrażenie robi ten przepiękny i unikatowy hol z drewnianymi schodami krętymi i drewnianymi obiciami ścian pokrytych suknem. Coś pięknego ! Nie dziwne, ze najlepsi fotografowie ślubni wybierają właśnie to miejsce na stylizowane sesje fotograficzne, a obiekt choć prawdopodobnie to najdroższa sala weselna w Małopolsce to nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród wedding plannerów organizujących śluby celebrytów w Polsce co wiemy z pewnego żródła 🙂

 

Pałac Goetz oprócz pięknych wnętrz i wspaniałej architektury cieszy się także unikatowym otoczeniem cieleni rozciągającej się na hektary dookoła obiektu. Dzięki temu nowożeńcy i goście weselni pałacu mogą doświadczyć intymności, którą zapewnia parkowe otoczenie pałacu z lasami, w których do dziś odbywają się polowania na dziki i sarny. Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługuje menu pałacu Goetz, które potrafi zaskoczyć nawet najwybredniejsze podniebienia vip’ów i celebrytów organizujących swoje wesele w obiekcie.

 

Warto jeszcze wspomnieć o dekoracjach. Ich wybór na ogół zależy od upodobań Państwa Młodych. Czasem gust wedding planner’a ma tutaj spore znaczenie. W prezentowanym  teledysku ślubnym Marry Me Studio można zobaczyć wspaniałe dekoracje weselne stołów w Sali pałacu. W połączeniu z cekinowanymi obrusami zrobiły piorunujące wrażenie. Długo mogę rozwodzić się nad tym weselem. Jak narazie jest to moje ulubione wesele ale niech obraz przemówi za siebie dopełniając czarę zachwytu.

 

Przed Państwem najpiękniejsza sala weselna w Polsce (bo czemu nie?!). Innymi słowy Pałac Goetz w obiektywie najlepszych filmowców ślubnych z małopolski, czyli Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny.

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie z wesel w pałacach

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram