Plenerowe wesele i ślub w centrum Warszawy

Luksusowe wesele w centrum Warszawy w namiocie w Endorfinie Foksal


Jeśli marzy Ci się plenerowy ślub w centrum Warszawy i chciałabyś zaszokować swoich gości wnętrzami prestiżowego lokalu weselnego w Warszawie to wesele w Endorfinie Foksal jest dla Ciebie. Tak, Endorfina Foksal to prestiżowy lokal, który regularnie gości celebrytów i to tu odbywają się najbardziej luksusowe imprezy w Warszawie.

 

 

 

 

Warto wspomnieć, że ciekawą propozycją jest też Restauracja Belvedere w Warszawie choć już odbiega klimatem od stylistyki Endorfiny Foksal oferującej wesele w oranżerii w eleganckim namiocie mieszącym ponad 300 gości weselnych. Pałac Foksal jest ewenementem jak chodzi o obiekt weselny w sercu Warszawy, swoje usytuowanie, możliwości i charakter, ponieważ położony jest w samym centrum Warszawy.  Jest to odrestaurowany pałac, polecany przez  najlepszych wedding planner’ów w Warszawie parom pragnącym zorganizować humanistyczny ślub w plenerze w centrum Warszawy czy wesele w namiocie. Rezerwacja w Endorfinie Foksal to kosztowna transakcja jednak wrażenia jakie oferuje są warte każdej ceny.

 

Teledysk ślubny z wesela w Endorfinie Foksal, który tutaj prezentujmy to taki zwiastun filmu ślubnego ale i dnia ślubu tej wyjątkowo pogodnej pary ujętej w video klipie filmowców ślubnych z Marry Me Studio. Warto wspomnieć, że Endorfina oferuje możliwość noclegu dla gości weselnych choć jest to symboliczna oferta pod względem ilości pokoi. Para z teledysku ślubnego zdecydowała się na przygotowania w apartamentach w centrum Warszawy właśnie w Endorfinie Foksal, aby następnie udając się starym BMW kabrio celem zawarcia związku  małżeńskiego w kościele Dominikanów na Służewiu uważanego za najlepszą budowę sakralną w Polsce drugiej połowy XX wieku i cieszącego się wybitną architekturą autorstwa Władysława Pieńkowskiego inspirowaną średniowiecznymi świątyniami. Pomimo, że ślub pary nie był plenerową ceremonia to urok oryginalnych wnętrz kościoła na Służewcu jak i magicznie wpadające światło do wnętrz kościelnych (Dominikanie na Służewiu mają ten atut, że ich świątynia ma ogrom podłużnych okien, dzięki którym wnętrze kościoła ma magicznie wpadające promienie światła co fenomenalnie prezentuje się na zdjęciach ślubnych) sprawiło, że wypowiedzenie przysięgi małżeńskiej pary odbyło się w wyjątkowej aurze co można obejrzeć w teledysku ślubnym, a w zasadzie jego 60 sekundowym skrócie.

 

Przepiękne dekoracje weselne znajdujące się w przeźroczystym namiocie weselnym oranżerii warszawskiego obiektu weselnego wprawiły mnie w zachwyt więc tym chętniej przytaczam właśnie ten teledysk ślubny jako przykład wesela w Endorfinie Foksal. No i ten pierwszy taniec ślubny z konfetti – coś pięknego. Co prawda to przyjęcie weselne nie było organizowane przez wedding planner’ów   to patrząc na całokształt widać, że ktoś tu miał zmysł i gust jakiego nie powstydziłby się najlepszy wedding planner Warszawy. Czyżby Panna Młoda zaplanowała ten piękny dzień bez niczyjej pomocy od A do Z ? Na pewno Pan Młody pomagał – nie ma innej możliwości !

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie z wesel w pałacach

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram