Plenerowy ślub w Zamku Topacz z dekoracjami weselnymi w stylu retro


Jeśli planujesz humanistyczny slub pod Wrocławiem to oprócz miejsc wymienionych pod opisem teledysku z Pałacu Staniszów, Zamek Topacz jest kolejnym miejscem wartym zwrócenia uwagi. W przeciwieństwie do tamtych obiektów, zamek Topacz mieści się praktycznie we Wrocławiu więcej jest to duża wygoda pary nowożeńców jak i gości weselnych.

 

 

 

 

Do tego Zamek Topacz posiada aż 3 sale, w których możliwe jest organizowanie wesela w ciągu jednego dnia. Jest to obiekt weselny w pełni odrestaurowany, który oferuje możliwość organizacji plenerowego ślubu cywilnego czy też humanistycznego ślubu w ogrodzie willi Zamku Topacz leżącej tuż przy stawie z fontanną. Jak chodzi o budynki to najokazalej prezentuje się zamek z  wieżą i restauracją, który pełni głównie rolę hotelową i restauracyjną.

 

Główna sala weselna z zewnątrz wydaje się niepozorna, jednak jej przestrzenne i wysokie wnętrze robi niesamowite wrażenie. Tak, jest to wielka sala balowa, w której kameralne wesele nie do końca się sprawdzi, natomiast duże wesele na 150 – 250 osób i więcej odnajdzie się idealnie. W teledysku ślubnym z zamkiem Topacz widać piękne dekoracje w stylu retro. Para najwyraźniej zdecydowała się na taki styl swojego wesela co ciekawie podkreślają czarno – białe wstawki filmowe w tej krótkiej wersji teledysku ślubnego. Swoją drogą te czarno białe fragmenty w stylu retro to znak rozpoznawczy kamerzystów z Marry Me Studio, którzy są jego autorami.

 

Klip trwa co prawda zaledwie 60 sekund, jednak treściwie obrazuje dzień ślubu międzynarodowej pary od momentu ich przygotowań w pokojach zamku Topacz aż przez plenerową ceremonię ślubną aż po wspaniałą zabawę weselną w największej Sali Zamku Topacz, który warto rozważyć decydując się na pałacowy ślub w plenerze we Wrocławiu.

@Marry Me Studio - filmowiec ślubny

"Marry Me Studio" zajmuje się realizacją filmów ślubnych i nietypowych teledysków ślubnych. Jako jedyni w Polsce oferują filmowanie ślubu kamerą Super8. Filmowali śluby nawet zdobywców Oscarowych. Ich oryginalne teledyski ślubne to ponadczasowy kunszt filmowy, w których przemycają niezauważalnie wychwycone emocje w dniu ślubu. Muzyka, którą wybierają z setek utworów zawsze zaskakuje, a jakość dźwięku walczą nieraz całymi dobami w osobnym studio dźwiękowym. Perfekcjoniści.

Inne filmy i fotografie z wesel w pałacach

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram