Urokliwe plenerowe wesele na dziedzińcu Zamku Joannitów


Do naszej kolekcji najpiękniejszych wesel organizowanych w pałacach i zamkach w Polsce dołącza klimatyczne wesele w Zamku Joannitów prosto od Łukasza i Szymona z LM Foto.

 

Zamek Joannitów został wzniesiony w XIV stuleciu w stylu gotyckim. Mieści się on w Lagowie w województwie lubuskim. Posiada okazałą, bo prawie 40 metrową wieżę, która nadaje mu rycerskiej monumentalności. Obecnie jest to obiekt hotelowy dzięki czemu mogą się w nim odbywać wspaniałe przyjęcia weselne. Co więcej hotel oferuje także bazę noclegową, która może pomieścić 30 gości w 14 różnych komnatach. Flagową komnatą zamku przygotowaną dla gości hotelowych jest komnata Komtura.

 

 

W tej właśnie komnacie przygotowywała się para bohaterów tego nietypowego reportażu ślubnego. Wesele w Zamku Lagów, bo tak potocznie jest nieraz nazywany, oferuje unikalny nastrój i atmosferę przyjęcia, ponieważ goście weselni usadzenia są przy stołach weselnych mieszczących się na dziedzińcu zamku. Co więcej, w okresie letnim, ściany Zamku Joannitów są całkowicie porośnięte gęstym bluszczem nadając szczególnej wyjątkowości temu zamkowemu obiektowi weselnemu.

Drugim takim przykładem zamku ze stołami weselnymi rozlokowanymi na dziedzińcu jest Zamek Gniew (LINK: reportaż z wesela w Zamku Gniew). Wyjątkowe usytuowanie i przepełnione zielenią otoczenie zamku Joannitów pozwala swoim parom weselnym poczuć niesamowity klimat tego zabytkowego obiektu. Dzięki temu możliwe jest wykonanie ciekawych fotografii plenerowych w dniu ślubu bez potrzeby szukania miejsca na plener. Po co szukać skoro rewelacyjny plener fotograficzny jest … na miejscu!

Niektóre pary wybierają ceremonie kościelne w pobliskim starym kościołku. Inne decydują się na plenerowe śluby w Zamku Joannitów, który oferuje taką możliwość. Wszystkie jednak pary młody mogą liczyć na profesjonalną obsługę hotelową i niezapomniane chwile w zamku. Zapraszamy zatem do obejrzenia zdjęć jednych z najlepszych fotografów ślubnych w Krakowie, czyli LM Foto, którzy jak widać chętnie wykonują piękne zdjęcia ślubne w całej Polsce.

 

@LM FOTO - fotograf ślubny

LM FOTO to zespół dwóch bardzo kreatywnych fotografów ślubnych. Łukasz i Szymon to uznawani za jednych z najlepszych w Polsce reportażyści ślubni, których piękne zdjęcia ślubne przyciągają pary nie tylko z całej Polski ale i zza granicy. LM Foto, które wspólnie tworzą to także rekomendowana marka ślubnych warsztatów fotograficznych w Polsce, na których wychowali się nawet jedni z lepszych fotografów ślubnych w Polsce.

Inne filmy i fotografie z wesel w pałacach

Zobacz więcej

Instagram

Śledź nasz instagram